| 220-G6-0850-X1 |
| 220-G6-0850-X1 |
| EVGA |
| 220-G6-0850-X1 |
| 220-G6-0850-X1 |
| 850 W |
| 220 V |
| 135mm Fluid Dynamic Bearing Fan |
| 24 Pin |